Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Czego pragną kobiety (What Woman Want)

Czego pragną kobiety

Czego pragną kobiety
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: USA
Czas trwania: 127 min
Premiera polska: 2001-02-16
Premiera świat: 2000-12-07
Reżyseria: Nancy Meyers
Muzyka: Alan Silvestri
Zdjęcia: Dean Cundey
Obsada: Mel Gibson, Helen Hunt, Marisa Tomei
 

Opis filmu

Nick Marshall (Mel Gibson) robił wspaniałą karierę w reklamie do czasu, gdy Darcy (Helen Hunt), specjalistka z tej samej branży, nie wysadziła go z siodła. Nietrudno sobie wyobrazić ich wzajemne uczucie. A na dodatek on jest seksistowskim macho, a ona samowystarczalną feministką. Pewnego dnia Nick pada porażony prądem z własnej suszarki, co okaże się przełomowym wydarzeniem w jego życiu. Od tej chwili bowiem zaczyna bowiem słyszeć... myśli kobiet. Początkowo nie wie, co począć ze swymi świeżo nabytymi umiejętnościami. Ze zdumieniem odkrywa także, że nie tylko nie jest darem niebios dla kobiet ale niemal wszystkie z nich mają go za palanta. Powoli Nick zdaje sobie sprawę, że owe talenty może wykorzystać do swoich celów, zarówno osobistych, jak i zawodowych.
 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.

Zapowiedzi

Piękne dni

Reżyser: Wim Wenders
Gatunek: Dramat
Produkcja: Francja / Niemcy
W kinach od: 04-08-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama