Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Cyruliksyberyjski (Sibirskij tsiryulnik)

Cyruliksyberyjski

Cyruliksyberyjski
Gatunek: Melodramat
Produkcja: Czechy, Francja, Rosja, Włochy
Dystrybucja: Monolith Films
Czas trwania: 180 min
Premiera polska: 2000-02-18
Premiera świat: 1998-06-07
Reżyseria: Nikita Michałkow
Scenariusz: Nikita Michałkow
Muzyka: Edward Artemiew
Zdjęcia: Paweł Lebieszew
Obsada: Daniel Olbrychski (Kopnovskiy), Julia Ormond (Jane), Oleg Menshikov (Andrei Tolstoy), Richard Harris (Douglas McCracken)
 

Opis filmu

Jest rok 1905. Matka pisze do syna - kadeta w West Point list, w którym ujawnia ukrywane przez lata tajemnicę swego życia... 1885 rok. Podczas swej podróży do Rosji, młoda czarująca Amerykanka Jane Callahan poznaje w pociągu przystojnego kadeta Andreja Tolstoja, który bez pamięci zakochuje się w pięknej cudzoziemce. W Moskwie ich drogi się rozchodzą. Jane używając swojego nieodpartego czaru ma pomóc przyjacielowi - Douglasowi McCrackenowi - ekscentrycznemu wynalazcy starającemu się sprzedać swą ostatnio skonstruowaną gigantyczną maszynę do wyrębu lasów, w zjednaniu urzędników i potencjalnych klientów. Mając nadzieję na odnalezienie Tolstoja, Jane odwiedza Szkołę Kadetów, gdzie poznaje generała Radłowa - człowieka, którego na życzenie swojego przyjaciela ma uwieść. Radłow z łatwością wpada w zastawione na siebie sidła i zamierza prosić piękną Amerykankę o rękę. Tymczasem miotany gwałtownymi uczuciami Aleksiej wyznaje Jane miłość... 
 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Kingsman: Złoty krąg

Reżyser: Matthew Vaughn
Gatunek: Akcja
Produkcja: USA/Wielka Brytania
W kinach od: 06-10-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama