Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Baba Jaga

Baba Jaga

Baba Jaga
Gatunek: Horror
Produkcja: Wielka Brytania
Dystrybucja: Forum Film Poland
Czas trwania: 95 min
Premiera polska: 2017-03-24
Premiera świat: 2016-09-29
Reżyseria: Caradog W. James
 

Opis filmu

Nastoletnia Chloe (Boynton), opuszczona przed laty przez rodzinę, dorasta w sierocińcu. Po niespodziewanej wizycie swej matki, rzeźbiarki Jess (Sackhoff), dziewczyna powraca w okolicę, w której się wychowała. Wraz z przyjacielem dociera do tajemniczej posiadłości, o której krążyły mroczne opowieści. „Zastukaj raz, by ją obudzić, dwa, by z martwych wstała”... Według legendy, dom zamieszkuje okrutny demon, znany ze słowiańskiej mitologii. Dziewczyna postanawia zmierzyć się z mitem, otwierając drzwi, które na zawsze miały pozostać zamknięte. Aby przeżyć, będzie musiała stoczyć walkę nie tylko w świecie rzeczywistym, ale również w przerażającym miejscu, z którego pochodzi demon.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • ma klimat! [0]Z tego, co widać po zwiastunie, nie będzie to horror, który sprowadza się do typowej maskary. Tym lepiej, będzie więcej strachu :)

    2017-02-26, 19:48:18
    katasti
  • czekam [0]Mi się podobał zwiastun i plakat. Czekam na ten film i nie mogę się doczekać ;)Lubię takie horrory, gdzie są takie tajemnicze domy z legendą. Najlepsze jest to, że ludzie zamist się śmiać z komedii to...

    2017-02-22, 16:42:10
    kinowa_mariola
Zobacz wszystkie wypowiedzi

Premiery

Ukryte działania

Reżyser: Theodore Melfi
Gatunek: Dramat
Produkcja: USA

Zapowiedzi

Jaskiniowiec

Reżyser:
Gatunek: Animacja
Produkcja: Francja/Wielka Brytania
W kinach od: 02-02-2018

FB dlaMaturzysty.pl reklama