Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

27 sukienek (27 Dresses)

27 sukienek

27 sukienek
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: USA
Dystrybucja: Forum Film Poland Sp. z o.o.
Czas trwania: 107 min
Premiera polska: 2008-02-14
Premiera świat: 2008-01-10
Reżyseria: Anne Fletcher
Scenariusz: Aline Brosh McKenna
Muzyka: Randy Edelman
Zdjęcia: Peter James
Obsada: Krysten Ritter (Gina), Malin Akerman (Tess), Katherine Heigl (Jane), James Marsden (Kevin), Judy Greer (Casey), Edward Burns (George)
 

Opis filmu

Jane jest młoda, romantyczna i całkowicie pozbawiona egoizmu. Wielokrotnie była druhną, ale nic nie wskazuje na to, by ona sama miała wyjść za mąż. Kiedy jednak Tess, młodsza siostra Jane, zdobywa serce jej szefa George'a - w którym Jane od dawna potajemnie się kocha - dziewczyna ma dość.

Zawsze przede wszystkim troszczyła się o innych, już dwadzieścia siedem razy pełniła rolę druhny, na co dowodem jest tyleż fantazyjnych sukienek w szafie. Teraz po raz pierwszy postanawia zadbać o siebie. Spotkanie z cynicznym na pozór dziennikarzem Kevinem, który pisuje złośliwe sprawozdania z nowojorskich ślubów, niespodziewanie odmienia losy Jane.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Reżyser: Luc Besson
Gatunek: Sci-Fi
Produkcja: Francja/USA
W kinach od: 04-08-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama