Dzieje się - Kino

Brak zdjęcia
ENEMEF: NOC IMPREZOWA Wrocław

Imprezy, muzyka, miłość, taniec, alkohol, seks, narkotyki, ważne dyskusje... Przekrój przez szalone życie młodych ludzi na dwóch kontynentach i w trzech krajach, okraszony wspaniałą, porywającą muzyką. Ta noc to zabawa lepsza niż niejedna impreza!

Brak zdjęcia
Relacja z 'ENEMEFU: Noc Kina Czeskiego' Wrocław

Noc spędzona z kinem czeskim może się wydawać absurdem zbyt wielkim. Jednak filmy Petra Zelenki z przysłowiowym „czeskim filmem” nie mają nic wspólnego.

Brak zdjęcia
Pokaz filmów Z.F. Surcz Wrocław

Centrum Kultury Wrocław-Zachód zaprasza na projekcję filmów Z.F. Skurcz.

Brak zdjęcia
Relacja z przeglądu filmów bulwersujących

Nikt nie wyszedł, nikt nie zemdlał - ba, liczna widownia klaskała po niektórych obrazach! Mamy aż tak mocne nerwy, czy zero wrażliwości? Przegląd filmów bulwersujących, k

Brak zdjęcia
3xN Prezentacje 2005

Przez ostatni weekend listopada w Centrum Kultury Wrocław-Zachód mogliśmy oglądać to, co w polskim kinie niezależnym, w tym roku, było najlepsze. Nazwa festiwalu była ade

Brak zdjęcia
Relacja z przeglądu filmów bulwersujących Wrocław

Nikt nie wyszedł, nikt nie zemdlał - ba, liczna widownia klaskała po niektórych obrazach! Mamy aż tak mocne nerwy, czy zero wrażliwości? Przegląd filmów bulwersujących, które, de facto, zbytnio nie oburzyły, stawia pytanie o dzisiejsze świętości. Czy zbrukanie jakiegokolwiek tematu dzisiaj, wywołałoby naprawdę ostre reakcje?

Brak zdjęcia
Przegląd Telewizyjnych Filmów o Sztuce Wrocław

Ośrodek Badań Twórczości Jerzego Grotowskiego i Poszukiwań Teatralno-Kulturowych (Rynek –Ratusz 27) zaprasza w grudniu na trzydniowy Przegląd Telewizyjnych Filmów o Sztuce.

Brak zdjęcia
Konkurs na najlepszy film o Mediatece Wrocław

Mediateka wraz ze SKIBĄ zaprasza na warsztaty filmowe realizowane w ramach projektu „Mediateka - kultowe miejsce mojego miasta”.

Brak zdjęcia
Film niemy przy muzyce Robotobiboka Wrocław

"SYMFONIA ZMYSŁÓW" ("Flash And The Devil") (film niemy /1926/ USA/ 92 min./ czarno-biały, reż.Clarence Brown, wyk: Greta Garbo, John Gilbert, Lars Hanson, Barbara Kent, William Orlamond i inni)

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Avengers: Wojna bez granic
Zobacz niesamowity, nowy zwiastun filmu "Avengers: Wojna bez granic" [WIDEO]

Superbohaterowie kontra Thanos w kolejnym widowiskowym zwiastunie.

Horrory na faktach - "Obecność"
Horrory na faktach - o duchach, opętaniu i nie tylko

Czasem bardziej przeraża nas to, co prawdziwe!