Dzieje się - Kino

Znamy datę premiery filmu "50 twarzy Greya"

2013-04-29 11:06:25

Bestseller minionego roku, angielska powieść erotyczna autorki E. L. James ma już przybliżoną datę swojej ekranizacji - jest to lato 2014 roku. Scenarzystka filmu zdradza, iż nie zabraknie w nim scen tylko dla dorosłych.

Wkrótce poznamy pełną obsadę filmu 50 Twarzy Greya. Prace nad ekranizają są bardzo zaawansowane. Adam Fogelson wypowiedział się na temat adapatacji książki oraz jej produkcji: "Rozumiem dlaczego wiele ludzi ma podejście, iż powinniśmy się pospieszyć z ekranizacją. Ale nie myślę, żeby do wizji E.L. James należało przyspieszanie czegokolwiek w związku z tą produkcją. Druga i trzecia część na pewno nie zyskałyby na takiej strategii. Pozostaje bardzo wiele poważnych pytań co do tego jak najlepiej przełożyć tę książkę na film. Ustalenie tego należy do naszych priorytetów. Myślę, że premiera w przyszłe lato jest jak najbardziej realna."

"To będzie film tylko dla dorosłych" - mówi scenarzystka Kelly Marcel. Bardzo długo trwały prace nad wyborem scen z książki, które miały znaleźć się w scenariuszu filmu. Ustalono także, że wersja filmowa nie zostanie "ugrzeczniona" i na ekranie będziemy mogli zobaczyć najgorętsze sceny wybrane z książki: "Będzie mnóstwo seksu!" - przyznaje Marcel.

Universal Studios (wytwórnia filmowa, która wykupiła prawa do ekranizacji trylogii) zapowiada że ekranizacja powieści będzie miała wysoki poziom. Mówi także o powstaniu kolejnych produkcji opartych o erotyczną historię wymyśloną przez E. L. James.

NK

Słowa kluczowe: premiera 50 twrzy greya film ekranizacja książki

50 twarzy Greya (19)

50 twarzy Greya - polski plakat
50 twarzy Greya  - Zdjęcie nr 2
50 twarzy Greya  - Zdjęcie nr 3
50 twarzy Greya  - Zdjęcie nr 4
50 twarzy Greya  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Skazani na Shawshank
Pozytywne filmy z przesłaniem

Zobacz zestawienie filmów, po których poczujesz się lepiej.

Huragan 2018
Nadciąga "Huragan"! Zobacz prawdziwą jazdę bez trzymanki [WIDEO]

Polski zwiastun filmu zapowiada skok na 600 milionów dolarów, wyścig z czasem i spektakularne efekty specjalne.

Nieznajomi: Ofiarowanie
Nadchodzi Maraton Grozy w kinach Helios

Już 9 marca zobaczymy cztery przerażające horrory.

Polecamy
Wydmy 2008 czas zacząć
Wydmy 2008 czas zacząć Gdańsk

Już dziś rozpoczyna się 8 Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych Wydmy 2008! Zdominowany zostanie on przez film, muzykę oraz CIAŁO, które jest tematem przewodnim tegorocznej edycji.

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Huragan 2018
Nadciąga "Huragan"! Zobacz prawdziwą jazdę bez trzymanki [WIDEO]

Polski zwiastun filmu zapowiada skok na 600 milionów dolarów, wyścig z czasem i spektakularne efekty specjalne.

Skazani na Shawshank
Pozytywne filmy z przesłaniem

Zobacz zestawienie filmów, po których poczujesz się lepiej.