Dzieje się - Kino

Zabij i napisz bestseller. "Wyznania mordercy" wkrótce w kinach [WIDEO]

2017-11-14 14:07:54

Już 12 stycznia 2018 do polskich kin wejdzie japoński film pt. "Wyznania mordercy". To ciekawa historia seryjnego mordercy, który opisał w książce ostatnie chwile swoich ofiar.

Wyznania mordercy

Opis filmu

W 1995 roku seryjny morderca brutalnie zabija pięć osób. Śledztwo w sprawie prowadzi młody policjant Wataru Makimura. Pomimo wielu prób, nie udaje się złapać sprawcy, a śledztwo zostaje zamknięte z powodu przedawnienia. Chwilę później, równo 22 lata po dokonaniu pierwszej zbrodni, Masato Sonezaki publikuje książkę „Jestem mordercą”, w której ze szczegółami opisuje ostatnie chwile każdej z ofiar. Książka staje się bestsellerem, a Sonezaki z dnia na dzień zostaje jedną z najpopularniejszych osób w kraju.

Reżyser

Yû Irie urodził się 25 stycznia 1979 roku w japońskim mieście Jokohama. Jest reżyserem i scenarzystą. Na początku kariery Irie stworzył kilka filmów krótkometrażowych, z których Obsession (2003) oraz Seven Drives (2004), zostały zaprezentowane na Yubari International Fantastic Film Festival. W 2007 roku wyreżyserował dwa erotyczne filmy przeznaczone na rynek kina domowego (Cream Lemon 7 oraz Swimsuit Spy – SPY GIRLS).

Jego debiutem pełnometrażowym był Japonica Virus z 2006 roku. Trzy lata później powstał, jego drugi, niezależny film, 8000 miles (SR: Saitama no Rapper) opowiadający historię grupy chłopaków mieszkających na przedmieściach Tokio, którzy marzą o karierze raperów. Większość obsady stanowili naturszczycy, a jedną z głównych ról żeńskich zagrała gwiazda filmów dla dorosłych, Mihiro. 8000 miles zdobył główną nagrodę na Yubari International Fantastic Film Festival. Irie został doceniony przez japońską gildię reżyserów otrzymując nagrodę dla najlepiej zapowiadającego się reżysera młodego pokolenia.

Zwiastun


MD/ip

Słowa kluczowe: film, premiera, kino, opis, zwiastun
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Kobieta sukcesu
Agnieszka Więdłocha została "Kobietą sukcesu"

Nadchodzi nowa, polska komedia romantyczna.

Pitbull. Ostatni pies
Mamy oficjalny zwiastun filmu "Pitbull. Ostatni pies" [WIDEO]

Jak Doda coś powie, to... Zobaczcie wideo!

Moja miłość
"Moja miłość" - prawdziwa historia, która wstrząsnęła światem [WIDEO]

20 kwietnia 1999 r. w Colombine High School doszło do tragedii, która odbiła się szerokim echem...

Polecamy
Thor i Kapitan Ameryka z datami premier sequeli
Thor i Kapitan Ameryka z datami premier sequeli

Podczas festiwalu Comic-Con w San Diego przedstawiciele Marvela ujawnili tytuły i daty premier sequeli "Thora" i "Kapitana Ameryki".

Penelope Cruz zastąpi siostra
Penelope Cruz zastąpi siostra

W najnowszym sequelu "Piratów z Karaibów" w niektórych scenach zamiast ciężarnej Penelopy Cruz, widzowie zobaczą jej siostrę, Monikę.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kobieta sukcesu
Agnieszka Więdłocha została "Kobietą sukcesu"

Nadchodzi nowa, polska komedia romantyczna.

Pitbull. Ostatni pies
Mamy oficjalny zwiastun filmu "Pitbull. Ostatni pies" [WIDEO]

Jak Doda coś powie, to... Zobaczcie wideo!