Dzieje się - Kino

Międzygalaktyczna premiera! Zdobądź plakat "Łotra 1"

2016-12-12 22:26:42

W środę 14 grudnia wieczorem odbędą się pierwsze pokazy przedpremierowe filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie", a 15 grudnia film wejdzie na ekrany Multikina.

Pierwszy z serii spin-offów Gwiezdnych wojen "Łotr 1" opowiada historię buntowników próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci. Rozgrywa się przed wydarzeniami ukazanymi w produkcji "Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja". Na wielkim ekranie zobaczyć będzie można między innymi: Felicity Jones, Foresta Whitakera  oraz Madsa Mikkelsena.

W sieci Multikino trwa przedsprzedaż biletów na film "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". Od 9 grudnia widzowie kupujący w kasie Multikina bilet na wyżej wymieniony film otrzymają dwustronny plakat.

Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów plakatów. Zakup jednego biletu (również w przedsprzedaży) uprawnia do odbioru jednego Plakatu. Osoby, które zakupiły bilet wcześniej mogą zgłosić się po plakat do Multikina w którym dokonano zakupu biletów.

Aby odebrać plakat należy pokazać w kasie kina zakupiony bilet. Dotyczy to zarówno biletów zakupionych w kasie kina, jak również przez stronę www.multikino.pl i aplikację mobilną Multikina dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

 

WB/ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Łotr 1 plakat, Gwiezdne Wojny plakat, gwiezdne wojny premiera, Multikino

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie (15)

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie  - Zdjęcie nr 1
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie  - Zdjęcie nr 2
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie  - Zdjęcie nr 3
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie  - Zdjęcie nr 4
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
TOP 10: Najsłynniejsze filmowe pary
TOP 10: Najsłynniejsze filmowe pary

To niezaprzeczalny fakt, że prawie każdy film zawiera w sobie, choćby drobny, szczęśliwy, bądź tragiczny, miłosny wątek.

Iluzja, czary i klątwy w filmowych propozycjach na Andrzejki
Iluzja, czary i klątwy w filmowych propozycjach na Andrzejki

Impreza andrzejkowa w domu? Te filmy musicie zobaczyć!

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane