Dzieje się - Kino

Kultowe polskie filmy w całości na YouTube

2013-06-14 16:57:38

Świetna informacja dla wszystkich fanów polskiego kina! Studia filmowe Kadr i Tor uruchomiły swoje oficjalne kanały na Youtube, na których za darmo udostępniają klasyczne polskie filmy. Można tam znaleźć naprawdę wiele rarytasów, a wśród nich m.in. takie produkcje jak "Faraon", "Popiół i diament", "Eroica", "Wielki Szu", "Vabank", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", "Rejs", "Trzy kolory", "300 mil do nieba" i wiele, wiele innych...

To nie koniec uczty kinomana i okazji do nadrobienia zaległości z polskiej kinematografii. Na obu kanałach pojawiać się będą kolejne filmy. Przed ich emisją emitowane będą reklamy, z których przychody zasilą prowadzony przez oba studia proces rekonstrukcji cyfrowej starych filmów oraz produkcję nowych.

Kanał Studia Kadr zawiera na razie następujące filmy: "Austeria", "Akcja pod Arsenałem", "Giuseppe w Warszawie", "Zaduszki", "Brunet wieczorową porą", "Do widzenia, do jutra", "Kogel mogel", "Pociąg", "Faraon", "Ostatni dzień lata", "Milczenie", "Salto", "Orzeł", "Niewinni czarodzieje", "Nie lubię poniedziałku", "Jutro premiera", "Popiół i diament", "Galimatias, czyli Kogel Mogel 2", "Matka Joanna od Aniołów", "Człowiek na torze", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?", "Noce i dnie", "Eroica", "Paciorki jednego różańca", "Nikt nie woła", "Ludzie z pociągu", "Krzyk", "Vabank II, czyli riposta", "Vabank" oraz "Wielki Szu".

Na kanale Studia Tor znajdziemy "Trzy kolory: Niebieski", "Kolejność uczuć", "Rejs", "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową", "Dotknięcie ręki", "Zazdrość i medycyna", "Cwał", "Trzy kolory: Biały", "Trzy kolory: Czerwony", "Suplement", "Lekcja martwego języka", "Dzieje grzechu", "Weiser", "Boże skrawki", "Persona non grata", "Amator", "Magnat", "300 mil do nieba", "Ucieczka z kina wolność".

JUR

Słowa kluczowe: polskie filmy na youtube studio kadr tor kanały vabank rejs faraon popiół i diament wielki szu
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Oscary 2018
Oscary 2018: Znamy wszystkie nominacje!

Jest kilku wyraźnych faworytów... i polska nominacja!

Podatek od miłości - premiera filmu
Plejada gwiazd przyszła zobaczyć "Podatek od miłości" [FOTO]

Mnóstwo gwiazd na ściance. Zobacz fotorelację z uroczystego pokazu nowej komedii!

Polecamy
Najśmieszniejsze filmy wszech czasów (RANKING)
Najśmieszniejsze filmy wszech czasów (RANKING)

Portal Lovefilm wyliczył, na jakich komediach jego użytkownicy śmiali się najczęściej.

Noc filmów grozy w kinie Apollo
Noc filmów grozy w kinie Apollo Poznań

Mroczny thriller o seryjnym mordercy z Bradem Pittem i Morganem Freemanem w rolach głównych powinien zadowolić nawet bardzo wymagających widzów.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Oscary 2018
Oscary 2018: Znamy wszystkie nominacje!

Jest kilku wyraźnych faworytów... i polska nominacja!