Dzieje się - Kino

"Gęsia skórka gwarantowana". Film o krwawych zbrodniach wkrótce w polskich kinach

2015-03-20 13:18:45

„Ekscytujący”, „doskonały”, „gęsia skórka gwarantowana”! Duński hit wszech czasów o krwawych zbrodniach elit biznesu w kinach od 24 kwietnia.

Pełna galeria zdjęć z thrillera „Zabójcy bażantów”>>

Zło i zgnilizna świata, jakie wyłaniają się z tego filmu, z każdą sekundą napełniają coraz większym gniewem. „Czułem uderzenia ciepła, a krew dosłownie gotowała mi się w żyłach”. Tak o „Zabójcach bażantów” pisał w emocjonalnej recenzji redaktor Twitch Film. Ekranizacja bestsellerowego thrillera autorstwa mistrza skandynawskiego kryminału Jussiego Adler-Olsena trafi do kin 24 kwietnia. Entuzjastycznie przyjęta przez krytykę i czytelników powieść sprzedała się w całej Europie w ponad milionowym nakładzie. Zaś film na jej podstawie stał się najbardziej kasowych duńskim filmem wszech czasów, detronizując na lokalnym rynku największe hity Hollywood! Za kamerą stanął Mikkel Nørgaard, reżyser „Kobiety w klatce”, a przed nią – ponownie – Nikolaj Lie Kaas jako niepokorny detektyw Carl Mørck. Prezentujemy pełną galerię zdjęć z „Zabójców bażantów”.

Detektywi z Departamentu Q – zajmującego się nierozwiązanymi i przeterminowanymi sprawami – próbują rozwikłać makabryczną zbrodnię sprzed lat.  Choć rzekomy zabójca od prawie dwóch dekad siedzi za kratkami, na policję zgłasza się świadek, który rzuca nowe światło na dawno zamkniętą sprawę. Podejrzani – byli uczniowie prestiżowej szkoły z internatem – aktualnie należą do elity duńskiego społeczeństwa. Detektyw Carl Mørck i jego asystent Assad muszą rozwikłać zagadkę i znaleźć sposób na pociągnięcie do odpowiedzialności prawdziwych morderców. Czy pomoże im w tym bezdomna Kimmie, niegdyś uczennica tej samej ekskluzywnej szkoły, która była zamieszana w tajemnicze wydarzenia sprzed lat?

Źródło: Kino Świat

Słowa kluczowe: zabójcy bażantów, kobieta w klatce

Zabójcy bażantów (24)

Zaójcy bażantów - polski plakat
Zabójcy bażantów  - Zdjęcie nr 2
Zabójcy bażantów  - Zdjęcie nr 3
Zabójcy bażantów  - Zdjęcie nr 4
Zabójcy bażantów  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Transformers: Ostatni Rycerz
Złote Maliny 2018: Poznaliśmy nominacje dla najgorszych filmów

Laureaci tych nagród nie mają się z czego cieszyć.

Kobieta sukcesu
Agnieszka Więdłocha została "Kobietą sukcesu"

Nadchodzi nowa, polska komedia romantyczna.

Pitbull. Ostatni pies
Mamy oficjalny zwiastun filmu "Pitbull. Ostatni pies" [WIDEO]

Jak Doda coś powie, to... Zobaczcie wideo!

Polecamy
Strażnicy Galaktyki z rekordami w Box Office
Strażnicy Galaktyki z rekordami w Box Office

Peter Quill, szop Rocket, drzewokształtny humanoid Groot, zielonoskóra Gamora i Drax Niszczyciel z 94 milionami dolarów na koncie.

Na co do kina w weekend [PREMIERY]
Na co do kina w weekend [PREMIERY]

Rozłam w grupie Avengers, polski musical, historia młodego mesjasza i dzielny kogut. Sprawdź, na co iść do kina w weekend!

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Transformers: Ostatni Rycerz
Złote Maliny 2018: Poznaliśmy nominacje dla najgorszych filmów

Laureaci tych nagród nie mają się z czego cieszyć.

Kobieta sukcesu
Agnieszka Więdłocha została "Kobietą sukcesu"

Nadchodzi nowa, polska komedia romantyczna.