Dzieje się - Kino

Filmy romantyczne dla młodzieży

O miłości nastolatków

2018-02-12 11:10:17

Filmy młodzieżowe to bardzo szeroki zbiór tytułów, z których często trudno jest wybrać coś naprawdę wartościowego. Jednak jeśli szukacie konkretnie filmów o miłości nastolatków, to z pomocą przyjdzie wam nasze zestawienie. Zebraliśmy filmy romantyczne dla młodzieży, które w bardzo różnorodny sposób prezentują ten trudny temat i poruszają różne aspekty młodzieńczej miłości.

Każdego dnia - Filmy romantyczne dla młodzieży

Zobacz romantyczne filmy młodzieżowe >>

Romantyczne filmy młodzieżowe

Nasze zestawienie pełne jest wzruszających filmów, w których głównymi bohaterami są nastolatki. Zobaczycie tu ich pierwsze związki, ze wszystkimi błędami, których trudno było uniknąć. Będą tu naturalnie także smutne filmy o miłości, ale nawet te wzruszające filmy zdecydowanie warto zobaczyć. Na szczęście romantyczne filmy to też sporo pozytywnych emocji z wyczekiwanym happy endem na koniec.

Filmy o miłości nastolatków

Polecane filmy romantyczne z naszego zestawienia są dość różnorodne jeśli chodzi o sposób podejścia do tematu. Część to klasyczne melodramaty, w których obserwujemy związek pary bohaterów. Jednak w tym zestawieniu znajdziecie też filmy z akcją w szkole, co oczywiste biorąc pod uwagę młody wiek czołowych postaci. Ciekawe będą też filmy z innych gatunków, jak komedia romantyczna czy nawet horror. Tak! Tam romantyzmu i nastoletniej miłości też nie zabraknie.

Dobre filmy o miłości

Zatem jeśli jeszcze nie wiecie, jakie filmy o miłości nastolatków zobaczyć, to przychodzimy z pomocą. Wybrane przez nas produkcje są ciekawe i można je zaliczyć do tych pouczających - naturalnie w dobrym znaczeniu tego słowa. Spokojnie, nie będzie tu taniego moralizatorstwa. Co ważne, w proponowanych filmach można zobaczyć wielu popularnych aktorów młodego pokolenia. Możliwe, że zobaczycie tu swoje ulubione młodzieżowe gwiazdy Hollywood. Nie pozostaje zatem nic więcej, jak tylko życzyć wam miłego, zabawnego i wzruszającego seansu!

Zobacz także: Największe wyciskacze łez - wzruszające filmy >>

MD

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: młodzieżowe, o miłości, fajne, komedie, tytuły

Filmy romantyczne dla młodzieży (19)

Każdego dnia
Gwiazd naszych wina
Cudowne tu i teraz
Kocham Cię, Beth Cooper
Zmierzch
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
303. Bitwa o AngliÄ™
Podniebne walki w superprodukcji "303. Bitwa o Anglię" [FOTO]

Marcin Dorociński, gwiazda "Gry o tron" i syn Mela Gibsona w Dywizjonie 303.

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
BAFTA 2018: Znamy laureatów brytyjskich nagród filmowych

Wyłaniają się kolejni faworyci w oscarowym wyścigu.

Pitbull. Ostatni pies
Zobacz making of filmu "Pitbull. Ostatni pies" [WIDEO]

Najbardziej gangsterski ze wszystkich części - mówią aktorzy.

Polecamy
Kolejne przerażające projekty Henry'ego Selicka
Kolejne przerażające projekty Henry'ego Selicka

Shademaker Productions, studio filmowe, którego szefem został twórca "Miasteczka Halloween", Henry Selick, zapowiada produkcję kolejnych przerażających animacji.

Drastyczny film o Auschwitz (tylko dla dorosłych)
Drastyczny film o Auschwitz (tylko dla dorosłych)

Sceny wyrywania złotych zębów, śmierć w komorze gazowej, przebitki z wnętrza pieca krematoryjnego – to wszystko znalazło się w trailerze filmu „Auschwitz” Uwego Bolla, niemieckiego twórcę uznawanego za „najgorszego reżysera świata”.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
303. Bitwa o AngliÄ™
Podniebne walki w superprodukcji "303. Bitwa o Anglię" [FOTO]

Marcin Dorociński, gwiazda "Gry o tron" i syn Mela Gibsona w Dywizjonie 303.

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
BAFTA 2018: Znamy laureatów brytyjskich nagród filmowych

Wyłaniają się kolejni faworyci w oscarowym wyścigu.