Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

"Sztuka kochania" od kuchni - kolejne wydarzenia Off Camera Pro Industry

2017-04-14

Co w kinie jest najtrudniejsze? Droga od pomysłu na film do oficjalnej premiery. Doskonale wiedzą o tym ludzie, których nazwiska znacie z napisów końcowych. Off Camera Pro Industry to seria warsztatów branży filmowej, które odbywają się w ramach Netia Off Camera od 4-6 maja w Krakowie. Jakie wydarzenia znalazły się w tegorocznym w programie?


 
Podstawą w branży filmowej jest skuteczna komunikacja. Nie jest tajemnicą, że na planie zdjęciowym o konflikty nie jest trudno. Jak rozmawiać asertywnie, jak w sposób konstruktywny udzielać krytyki, czy można zrobić film i nie stracić wszystkich przyjaciół? W piątek, 5 maja, zapraszamy na wykład – szkolenie prowadzone przez Annę Szapert i Paulinę Czapską (Future Simple), które przybliży tematykę dobrej komunikacji w zespole, kreatywnym teamie, na planie.

Świetny pomysł na film to często za mało, by skutecznie przekonać do realizacji inwestorów, koproducentów, partnerów. Jak kreatywnie zmierzyć się z developmentem, finansowaniem i promocją potencjalnego hitu filmowego dowiemy się od twórców filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Producenckie case study zatytułowane „Jak wybrać dobry temat na film?” poprowadzą Krzysztof Terej i Piotr Woźniak-Starak (Watchout Productions). Zapraszamy w sobotę, 6 maja.

W sobotnie popołudnie również fani telewizji znajdą w programie PRO INDUSTRY coś dla siebie. W tajniki rozwoju scenariusza serialu wprowadzi słuchaczy Agnieszka Kruk (StoryLabPro). W ramach otwartego wykładu dowiemy się jak konstruować strukturę narracyjną serialu fabularnego, na co zwracać uwagę pisząc i jakich błędów się wystrzegać.

Branża filmowa spotka się w Krakowie w dniach 4 – 6 maja w ramach Off Camera Pro Industry.  Szczegóły programu i link do zakupu akredytacji branżowej można znaleźć na www.offcamera.pl. Studenci szkół filmowych będą mogli je nabyć ze zniżką. Do zobaczenia podczas 10.Netia Off Camera!

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama