Harrison Ford prowadzi rozmowy w sprawie udziału w najnowszej produkcji science-fiction Ridleya Scotta - kontynuacji "Łowcy androidów".
70-letni aktor najprawdopodobniej powróci do roli Ricka Deckarda. Jeszcze w listopadzie ubiegłego roku, producent Andrew Kosove podkreślał, że udział Harrisona Forda w tym przedsięwzięciu jest niemożliwy.
W tym roku do kin trafi inny film Scotta - "Prometeusz".
MSZ
- dlaStudenta.pl
- Kultura
- Kino
- Dzieje się
- Ford jednak zagra w "Łowcy androidów 2"
Ford jednak zagra w "Łowcy androidów 2"
2012-02-06
Komentarzedodaj komentarz
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Brak komentarzy.
Od 27 maja kanał Crime & Investigation Network Polsat rozpocznie emisję nowego serialu dokumentalnego "U Noonanów".
- »Świetne dokumenty dziś w DCF-ie(Wrocław)
- »Noc z ambitnym kinem w Multikinie
- »"Niesamowity Spiderman"- kolejne fragmenty w sieci
- »Nowe kadry z "Pamięci absolutnej"
- »Taylor Lautner zagra główną rolę w thrillerze!
Ugryź mnie (Rec 3: Geneza: recenzja)„Rec 3: Geneza” to jedyny w swoim rodzaju mash-up Monty Pythona, Benny Hilla, Resident Evil i taniej, południowo-amerykańskiej telenoweli.
- »Wszyscy na pokład (Battleship: Bitwa o ziemię)
- »Szklana pogoda (Lęk wysokości - recenzja)
- »Show must go on (Igrzyska śmierci - recenzja)
- »Ostatnia misja Indiany Klossa
- »Recenzje Kac Wawa: krytycy mają używanie













